#1 2010-04-06 12:35:38

 Dzidek

Administrator

7464803
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 50
Punktów :   

Wywiad numeru

Witam, dziś redaktor Sturmer przeprowadził wywiad z kapitanem 4 ligowego klubu Real Madrid.
http://www.go2goal.pl/userfiles/pilkarze/1/54/5402.jpg?1267866579


Witam Cię serdecznie, udzielisz wywiadu dla magazynu 4 ligowiec ?


Tak jasne z przyjemnością.


Może najpierw powiedz coś o sobie.


Mam na imię Mateusz, mam 16 lat, pochodzę ze Stalowej Woli.
W wolnych chwilach lubię pójść z kolegami na plaże lub na browara. Pykamy też w piłkę, biegam itp.
ale najbardziej w wolnych chwilach lubię jeździć na dziewczyny moim składakiem.



Jak każdy wie jesteś kapitanem Realu jak się z tym czujesz? Czy gracze mają do Ciebie pełne zaufanie?



Bycie kapitanem to wspaniałe uczucie, chcesz jak najlepiej dla swojej drużyny, jesteś smutny po porażce, a rozradowany po wygranej. Staram się rozmawiać z piłkarzami i zaprzyjaźniać się z nimi. Do większości zawodników z mojego teamu mam GG i rozmawiamy nie tylko na tematy związane z go2goal.


Ostatnio szukałeś nowego klubu, jednak się nie zdecydowałeś i znów przejąłeś opaskę kapitana . Co było przyczyną tych wydarzeń?


Zdenerwowałem się bardzo po porażce z Diablo zauważyłem, że niektórzy piłkarze mnie nie słuchają i się buntują, więc pomyślałem, że nie mogę prowadzić tego klubu jak nie mam zaufania wśród piłkarzy, lecz gdy jeszcze raz na spokojnie to wszystko przemyślałem postanowiłem wrócić wcześniej rozwiązując wszystkie problemy z piłkarzami.


Powiedz, jakie są twoje zadania? A z czym musi się męczyć asystent?


Ja załatwiam sztab, staram się wyszukiwać piłkarzy i ustawiam taktykę. Nasz asystent Machniak Bartek pracuje jak skaut, rozmawia z piłkarzami których ja mu pokaże lub sam wyszuka i namawia ich do przejścia. Jeszcze muszę wspomnieć o jednej osobie, Urban robi nam zachowanie.


Dobrze, zmieńmy temat. W lidze zajmujecie wysokie 3 miejsce i macie dużą stratę do 2 miejsca, jakie są wasze aspiracje na ten sezon?


Nie przyjmujemy innej opcji jak awans zajmujemy co prawda 3 miejsce, ale w 3 lidze jest dużo nieaktywnych drużyn więc powinno się udać. Już zaczynam budować drużynę na 3 ligę .W niedziele gramy mecz ostatniej szansy w walce o 1 lub 2 miejsce z Tęcza. Jeśli się uda wygrać sprawa mistrzostwa nie będzie rozstrzygnięta i powalczymy wtedy o mistrzostwo.


W klubie panuje obecnie „wietrzenie magazynów” co jest tego przyczyną? Czy zbierasz pieniądze na wzmocnienie na kolejny sezon?


Sprzedaje graczy, ponieważ nie mieszczą się w składzie, ale to nie jest jedyny powód. Tak jak sugerowałeś zbieram pieniądze na poważne wzmocnienia .Mam zamiar kupić 2-3 piłkarzy którzy pomogą nam powalczyć w 3 lidze, ale i chce rozbudować stadion o jakieś 4000 dodatkowych miejsc.


No to zbliżamy się do końca tego wywiadu, więc kilka krótkich pytań.
Jak myślisz kto będzie mistrzem g2g w 3 sezonie?



Myślę, że Znicz. Głównie dlatego, że silnik jest pod znicz heh.


Twoi ulubieni gracze?



Najbardziej lubię Ciebie, Wilmowskiego Ernesta, kędziora i Machniaka.



Twój ulubiony klub w g2g i gdzie chciałbyś w przyszłości zagrać?



Mój ulubiony klub to Real Madrid, Chcę tu grać i marzę o mistrzostwie z tą drużyną.

Dziękuję za ten wywiad. Chcesz kogoś pozdrowić?


Tak, moją mamusię, tatusia, moją babcię Stasie, dziadzia Jasia i prababcię.



Strumer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thelionkingforum.pun.pl www.shaolin-silkroad.pun.pl www.pokemon-alien.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl www.klanpt.pun.pl