#1 2010-04-01 23:10:09

 Dzidek

Administrator

7464803
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 50
Punktów :   

Wywiad numeru

Postanowiłem udzielić wywiadu kapitanowi Arki Gdynia, zajmujące III miejsce w lidze IV B


Patryk Małecki :Czesc

Tomasz Mroczkowski :Witam

PM:Korzystając z tego, iż jesteś kapitanem Arki Gdyni mógłbyś udzielić wywiadu do magazynu "IV ligowiec"?

TM:Owszem, jestem gotów

PM:No to zaczynamy ile masz lat?

TM:16

PM:Skąd się dowodziełeś o g2g? Jakie były Twoje pierwsze kroki?

TM:O g2g dowiedziałem się od kolegi. Hmm. Pierwsze kroki ? Na samym początku byłem totalnie zdezorientowany. Szybko dowiedziałem o co tutaj chodzi, i założyłem swój klub. Jako tako ten klub wyglądał, więc zrezygnowałem z tej funkcji. Po pewnym czasie doszedłem do Arki Gdynia. Szybko zostałem asystentem, a później awansowałem na kapitana Oto właśnie po krótce moja historia .

PM:Jak nazywał się owy klub? Jakie odniosles sukcesy?

TM:Szczerze ? NIE PAMIĘTAM NAZWY !! Pamiętam że szybko straciłem poparcie przy moim niewielkim doświadczeniu. Klub zyskiwał nowych kapitanów, lecz coraz gorszych, klub się rozpladł.

PM:Dobrze może wrócmy do Arki. Jestes zadowolny z gry Twojego klubu w lidze? Planujesz radykalne reformy?

TM:Oczywiście. Jestem zadowolony z gry mojego zespołu. Cieszymy się z każdego zdobytego ''złotego'' punktu, dzięki którym pniemy się w górę. Naszymi największymi rywalami w lidze jest Wisła Kraków i Pentagram. Ja z moim asystentem planujemy pozyskać nowych zawodników. Chciałbym szczególnie wzmocnić linie obrony.

PM:Jak oceniasz szanse na odrobienie 3 punktów do Pentagramu i 5 do Wisły?

TM:Wisła prezentuje bardzo dobry futbol, tak jak Pentagram.Ja jestem optymistą. Myślę, że przy paru wzmocnień podstawowej drużyny, jesteśmy w stanie dogonić przynajmniej Pentagram. Moim celem w tym sezonie jest min. 2 miejsce. Sądze, że moja drużyna jest w stanie to zrobić.

PM:Jeśli miałbyś wymienić po najlepszym piłkarzu na daną pozycje to kogoś byś wyróżnił?

TM:Nie chciałbym wyróżniać nikogo. Cała nasza gra, sukcesy, to zasługa całego zespołu.

PM:To teraz przejdźmy do takich lżejszego tematu... Która drużyna prezentuje najgorszy futbol (prócz ziomów i Czerwonych Diabłów)?

TM:Zdecydowanie Fc Adidas. Mają cienką kadrę, grają bez pomysłu, zresztą grę pokazują ich wyniki.

PM: Dzięki wielki za poświęcony czas na wywiad

TM: To ja dziękuję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.losangeleslife.pun.pl www.gromsosnowica.pun.pl www.asg-team.pun.pl www.klanl2.pun.pl www.templer.pun.pl