#1 2010-04-01 23:24:48

 Dzidek

Administrator

7464803
Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 50
Punktów :   

Wywiad numeru

Dzisiejszego wywiadu dla magazynu IV Ligowiec udzielił kapitan klubu Naprzód Janów, Mateusz Markiel.
http://img27.imageshack.us/img27/2026/markiel.png

J.M.Alvarez: Cześć! Czy chciałbyś udzielić wywiadu dla magazynu "IV ligowiec"
Mateusz Markiel: Z przyjemnością...
J.M.A: Skąd wiesz o g2g i jakie były tutaj twoje początki?
M.M: O grze dowiedziałem się od znajomych, którzy założyli już klub i szukali nowych zawodników do uzupełnienia składu. Kapitan klubu GROM STARA WIEŚ zaproponował mi kontrakt w klubie w którym rozwinąłem skrzydła i gdzie powiększałem swoje umiejętności.
J.M.A: Jak wspominasz czas w Gromie?
M.M: GROM pomimo, że był klubem zawodników którzy bardzo dobrze znali się nie tylko w grze ale i poza nią, gdyż większość klubu pochodziła ze Starej Wsi. Bardzo dobrze się w nim czułem. Wspólnymi siłami podbiliśmy ligę 3d i awansowaliśmy do 2 ligi, jednak tam zaczęły się już problemy. Bartłomiej Pachuła zrezygnował z funkcji kapitana i wszystko się mówiąc łagodnie "popsuło".
J.M.A: Wróćmy może do teraźniejszości. Jak trzyma się atmosfera w Naprzodzie
M.M: Atmosfera jest bardzo miła po każdym meczu. Wspólnie analizujemy mecze, co trzeba w nich dopracować jakie ustawienia zmienić. To jest na prawdę ważne żeby cała drużyna była zgrana, jeżeli chce się walczyć o najwyższe cele. Takim celem dla nas jest awans do trzeciej ligi choć wiemy, że to do łatwych zadań nie będzie należało. W niedziele czeka nas mecz ligowy z Przeworskimi Orłami który może dużo pozmieniać w tabeli.
J.M.A: Planujesz jakieś wzmocnienia, czy obecny skład na IV ligę ci wystarczy?
M.M: Dysponujemy bardzo dobrymi zawodnikami, ale szukamy wzmocnień chyba jak każdy zespół. Szukamy zawodników ze sporym stażem, choć tacy są mało zainteresowani grą w 4 lidze, jak gdyby 4 liga była jakąś gorszą ligą od innych. Dla wielu graczy liczy się pierwsza lub druga liga, w której i tak sobie pewni zbyt ambitni zawodnicy nie radzą.
J.M.A: Pokusisz się o wytypowanie kolejności w tabeli na koniec sezonu w IV AMoże byc tylko pierwsza trójka.
M.M: Oczywiście mam taką nadzieję, że to Naprzód Janów awansuje do 3 ligi choć w tą walkę włączają się Przeworskie Orły, Czarni Jasło i Real Oviedo. To oni będą walczyć o czołowe lokaty.
J.M.A: I ostatnie pytanie. Przestrzelone 2 karne w wygranym spotkaniu czy ustrzelony hat-trick w przegranym meczu?
M.M: Dla mnie nie liczy się osobiste konto choć jestem zadowolony ze sowich osiągnięć, ale dobro drużyny. Ale gdybym miał wybierać to chyba hat-trick.
J.M.A: Dziękuję za udzielenie wywiadu dla "IV ligowca".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanl2.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.templer.pun.pl www.asg-team.pun.pl